ileyke mehtap UYUMAZ'ın formuna hoşgeldiniz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ileyke mehtap UYUMAZ'ın formuna hoşgeldiniz

bilgi paylastikca deger kazanir

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bilgisayarın Geç Açılma Sorunu Çözüm Sizce?

2 posters
YazarMesaj
ASLI

ASLI

Bilgisayarın Geç Açılma Sorunu Çözüm Sizce? Empty
MesajKonu: Bilgisayarın Geç Açılma Sorunu Çözüm Sizce?   Bilgisayarın Geç Açılma Sorunu Çözüm Sizce? Icon_minitimePerş. Haz. 07, 2007 2:55 am

Selam arkadaşlar 2,5 yık önce arçelikten almıştım bilgisayarımı yetkili servis geldi kurdu vs ertesi gün arkadaşım yanıma gelmişti ve aramızda şöyle bir konuşma geçmişti Windosun yüklemesi sırasında alttan yanlılzca 1.5 kez geçiyordu şerit arkadaşın bilgisayar eski olduğundan garibine gitmişti... ve bügün en az 15 kez geçiyor şerit format attıktan sonra 12-13 e düşüyor ben bu konuyu çok araştırdım bir çok konu var ama gerekli çözüm yolu yok malesef u sorunu hep birlikte halledelim sizce sorun nedir?
Admin
Admin
Admin

Bilgisayarın Geç Açılma Sorunu Çözüm Sizce? Empty
MesajKonu: bunu dene   Bilgisayarın Geç Açılma Sorunu Çözüm Sizce? Icon_minitimePerş. Haz. 07, 2007 2:57 am

Öncelikle bakılacka 2 şey var:
1- Arkadaşlarında dediği gibi açılışta çalışan bir çok program vardır. msconfigden hepsini kaldır. Hijackthis ile de ayrıca bir kontrol et, eklenti vs kalmasın
2- Ethernet kartı var ama ethernet kartı bir modeme yada huba bağlı değilse veya bağlı olsa bile modem ip atamada geç kalıyorsa bilgisayar açılmak için bir süre zaman kaybedecektir. İp ayarlarını manuel yap. Hızlandığını hissedeceksin
https://mehtapuyumaz.yetkin-forum.com

Bilgisayarın Geç Açılma Sorunu Çözüm Sizce?
1 sayfadaki 1 sayfası