ileyke mehtap UYUMAZ'ın formuna hoşgeldiniz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ileyke mehtap UYUMAZ'ın formuna hoşgeldiniz

bilgi paylastikca deger kazanir

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Aykadaşlar aşk sistemini çürütelim

4 posters
YazarMesaj
deli

deli

Aykadaşlar aşk sistemini çürütelim Empty
MesajKonu: Aykadaşlar aşk sistemini çürütelim   Aykadaşlar aşk sistemini çürütelim Icon_minitimeCuma Haz. 08, 2007 8:42 am

Biz gençler daha bilinçli olmalıyıs yani okumak ve hayatı bilmek ne bilim daha cazip aşkta boşluktan çıkan küçük ve saçma heyacandır ben inanmıyorum gelin okuyalım öğrenelim ve öğrendiklerimizi öğretelim [b]
büşra

büşra

MesajKonu: Geri: Aykadaşlar aşk sistemini çürütelim   Aykadaşlar aşk sistemini çürütelim Icon_minitimeCuma Haz. 08, 2007 8:50 am

arkadaşım sen hiç aşık olmadın galiba Question sen öyle san aşk çoooooook güzel bişey duymuyum bidaha böyle saçma şeyler kızarım hhaaaaaaaaaaaaaa
çilekeş admin
Admin
çilekeş admin

MesajKonu: Geri: Aykadaşlar aşk sistemini çürütelim   Aykadaşlar aşk sistemini çürütelim Icon_minitimeC.tesi Haz. 09, 2007 11:13 am

büşra demiş ki:
arkadaşım sen hiç aşık olmadın galiba Question sen öyle san aşk çoooooook güzel bişey duymuyum bidaha böyle saçma şeyler kızarım hhaaaaaaaaaaaaaa

büşra sana katılıyorum Wink

aşk dünyadaki en güzel şeylerdendir.

deli demiş ki:
Biz gençler daha bilinçli olmalıyıs yani okumak ve hayatı bilmek ne bilim daha cazip aşkta boşluktan çıkan küçük ve saçma heyacandır ben inanmıyorum gelin okuyalım öğrenelim ve öğrendiklerimizi öğretelim [b]

biraz anasının kuzusu durumları seziyorum Wink
http://www.mehtapuyumaz.yetkin-forum.com
tuğbatopar

tuğbatopar

MesajKonu: Geri: Aykadaşlar aşk sistemini çürütelim   Aykadaşlar aşk sistemini çürütelim Icon_minitimeC.tesi Haz. 09, 2007 1:41 pm

BENDE BÜŞRA VE DİGER ARKADAŞA KATILIYORUM AŞK DÜNYAIN EN GÜZEL ŞEYİ ARKADAŞ AŞIK OLDUĞU ZAMAN ANLAR BUNU
çilekeş admin
Admin
çilekeş admin

MesajKonu: Geri: Aykadaşlar aşk sistemini çürütelim   Aykadaşlar aşk sistemini çürütelim Icon_minitimePaz Haz. 10, 2007 2:03 am

tuğbatopar demiş ki:
BENDE BÜŞRA VE DİGER ARKADAŞA KATILIYORUM AŞK DÜNYAIN EN GÜZEL ŞEYİ ARKADAŞ AŞIK OLDUĞU ZAMAN ANLAR BUNU

işte olay bu

dostum aşkı çökertme diye bişi yapamazsın.yel değirmenleriyle savaşmak gibi bişi olur
http://www.mehtapuyumaz.yetkin-forum.com

Aykadaşlar aşk sistemini çürütelim
1 sayfadaki 1 sayfası