ileyke mehtap UYUMAZ'ın formuna hoşgeldiniz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ileyke mehtap UYUMAZ'ın formuna hoşgeldiniz

bilgi paylastikca deger kazanir

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

mucize yaglarrrr varyaaaa....

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

mucize yaglarrrr varyaaaa.... Empty
MesajKonu: mucize yaglarrrr varyaaaa....   mucize yaglarrrr varyaaaa.... Icon_minitimePtsi Haz. 25, 2007 2:56 pm

arkadaşlar bu bitkilerin satılan yaglarından aldım cildimdeki tüm sivilce sorununa falan çok iyi geldi bende sizlerle paylaşayım dedim küçük küçük yazayım hangi yag neye iyi geliyor sizde sorununuza göre olanı uygulayın.. ama ben denedim ve çok işe yaradı bu papatya ve portakal yagını şimdi başlıyorum yazmaya....

Kantoron Yağı :Haricen sürüldüğünde yara ve yanıkları iz bırakmadan iyileştirir. Günde 2 kaşık içildiğinde hazmı kolaylaştırıcı,iştah kesici,mide ağrılarını kesici olarak kullanılır.ciltteki iltihaplı sivilceleri bile iz bırakmadan temizler.

jojoba yagı:Cilt besleyici,nemlendirici özelliğe sahip,saçların gelişmesinde ve kepeği engelleyici olarak haricen kullanılır

Portakal Yağı:Mide rahatsızlıklarını gidericidir.Hazmı kolaytırır.Ateş düşürücüdür.Romatizmada faydalıdır.Sivilce ve akneleri kurutur.Tonik olarak kullanılır.Pastalara esans olarak katılır.Kan dolaşımını düzenleyicidir.Sinirleri yatıştırıcıdır.Yarım fincan suya 3 damla damlatılarak günde 3 defa kullanılır.Cilt nemli pamukla temizlendikten sonra masaj yapılarak uygulanır.

UYARI:Cilde sürerken 50cc hindistan cevizi yağı,susam yağı gibi yağlar karıştırarak kullanılır.Cilde sürüldükten sonra en az 10 saat güneşe çıkılmamalıdır.

Limon Yağı :Aroma terapi amaçlı olarak kullanılır. Banyo suyunda ve hamamlarda koku verici olarak kullanılmaktadır.Masaj yağı,saç bakım yağı vb gibi yagların içine koku vermek amaçlıyla kullanılır.

UYARI:Cilde sürerken 50cc hidistan cevizi,susam yağlarla karıştırılarak kullanılır.Cilde sürüldükten sonra en az 10 saat güneşe cıkmamalıdır.

Tatlı Badem Yağı :Kuru ve çatlak ciltlerei çok olumlu etkiler ve pürüzleri ğiderir.Ayrıca saç besleyici olup,saç dökülmesini önler.Her cilde özellikle hassas ve kuru ciltlere uygulanabilir.Saç diplerine friksiyon,cilde masaj şeklinde uygulanır.

https://mehtapuyumaz.yetkin-forum.com

mucize yaglarrrr varyaaaa....
1 sayfadaki 1 sayfası